mib:špeciality

mib:špeciality

Aplikácie, ktoré rozhýbu vašu firmu

Pravidelne sa stretávame s tým, že zákazníci bez ohľadu na oblasť pôsobenia potrebujú riešiť podobné požiadavky. Preto vyvíjame naše „domáce“ produkty pre rôzne odvetvia a systémy, ktoré umožňujú rýchlejšie nasadenie u zákazníkov a sú tak aj cenovo zaujímavé. Ponúkame prednastavené riešenia, produktové balíčky a kompletné riešenia.

Počas ostatných rokov sme vyvinuli niektoré mib:špeciality najskôr spontánne pre naše „interné“ použitie, pričom v súčasnosti ich používajú už aj naši zákazníci.

Viac o jednotlivých aplikáciách sa dozviete v priložených produktových listoch.

Aplikácia mib:intranet (mib_intranet.pdf) rozhýbala našu firmu a veríme, že môže aj tú vašu. Pozostáva z niekoľkých častí s funkcionalitou, ktorú využíva viac či menej v podstate každá firma. 

mib:orgchart (mib_intranet.pdf) prehľadne zobrazí hierarchickú štruktúru zamestnancov. Po prekliku sa zobrazia editovateľné detaily zamestnanca. Zdrojom dát môže byť ako podnikový HR systém, tak aj akýkoľvek externý zdroj.

mib:filemanager (mib_multimedia.pdf) je nástroj pre správu Knowlegde Management - KM-content na portáloch SAP NetWeaver. Slúži nielen k základným operáciám so súbormi, ale umožňuje tiež nastavovanie vlastností na rôznych úrovniach adresárovej štruktúry.

mib:rezervácia (mib_rezervacia.pdf) aplikácia určená pre rezervovanie najrôznejších firemných zdrojov – napr. zasadacích miestností, ich technického vybavenia, automobilov a pod..

mib:launchpad (mib_launchpad.pdf) vám pomôže ľahko vytvoriť domovskú obrazovku vášho portálu. Umožňuje rýchlu navigáciu a doplní, či plne nahradí navigačné prvky portálu SAP NetWeawer. mib:launchpad má dve časti – widget a administrátorské prostredie vďaka ktorému si sami všetko nastavíte na mieru podľa svojich potrieb.

mib:talk (mib_talk.pdf) je účinný nástroj pre zlepšenie a oživenie vašej internej firemnej komunikácie. Výmena informácií vo vašej firme sa zjednoduší, či už medzi zamestnancami navzájom alebo aj medzi zamestnancami a vedením spoločnosti. Riešenie je postavené nad SAP technológiami a aplikácia preto „beží“ na portáloch SAP NetWeaver.

mib:workgroups (mib_workgroups.pdf) nástroj pre firemnú komunikáciu, ktorá umožňuje zdieľanie znalostí prostredníctvom pracovných skupín, tagov, obrázkov a príloh. Používatelia medzi sebou komunikujú v skupinách, ktoré môže založiť ktokoľvek, kto má prístup do tejto aplikácie.

mib:ankety (mib_ankety.pdf) aplikácia vám pomôže zisťovať názory v spoločnosti. Či už v podobe krátkej ankety na úvodnej strane intranetu alebo v podobe rozsiahlejšieho dotazníka, ktorý si môžete sami jednoducho vytvoriť.

mib:redakcia (mib_redakcia.pdf) komplexný redakčný systém pre správu obsahu stránok webu, či už interného alebo externého. Jednoduchá správa súborov, modul pre vytváranie, schvaľovanie a publikovanie článkov vrátane ich verziovania.

mib:project (mib_project_2.pdf) zavádzate nové služby, produkty, otvárate pobočky? V prívetivom užívateľskom prostredí mib:project môžete riadiť a spravovať svoje projekty. A to nielen z vášho počítača, ale aj tabletu alebo smartfónu.

mib:learning (mib-learning.pdf) nástroj pre správu kvalifikácií zamestnancov, ich certifikácií, prihlášok na kurzy, e-kurzov, testov, scorn prehrávač a mnoho ďalšieho.