mib:project ponúkame už aj v cloude

mib:project ponúkame už aj v cloude

Systém na riadenie projektov nájdete na globálnom SAP App Center

mib:project sme vytvorili ako jednoduchú, ľahko customizovateľnú webovú aplikáciu na riadenie našich projektov a kapacít.

Výsledný produkt s integráciami na SAP systémy (moduly PS, PM, HR...) sme nasadili u niekoľkých zákazníkov (Skupina MIBCON, Letiště Praha, a.s., České Radiokomunikace a.s., SOLVENT ČR s.r.o.) a ďalej pokračujeme v rozvoji. Teraz sa nám podaril ďalší dôležitý krok - dostali sme celé riešenie do cloudu - konkrétne do SAP Cloud Platform.

Náš mib:project, osvedčený nástroj na riadenie projektov, zdrojov a kapacít, teraz ponúkame okrem on-premise, najnovšie aj v cloude. Cloudová verzia zachováva všetky obľúbené funkcionality pôvodného riešenia, pridáva množstvo nových funkcií a vylepšení, a k tomu všetkému ponúka komfort softwaru, o ktorý sa nemusíte starať na vlastných systémoch. Inštalujeme ho priamo do vášho SAP Cloud Platform, prípadne vám dodáme aj túto samotnú platformu .

Cloudový mib:project (2.0) je teraz možné zakúpiť odkiaľkoľvek na svete, a to prostredníctvom SAP App Center, čo je globálny, plne digitalizovaný obchod, v ktorom nájdete aplikácie publikované len partnermi, ktorí spĺňajú kritéria dané SAPom. Každý z ponúkaných produktov naviac prechádza certifikáciami, kontrolou, či spĺňa potrebné SAP štandardy.

mib:projectmôže byť pre vás dôležitý pokiaľ napríklad otvárate nové pobočky, uvádzate na trh nové produkty, realizujete marketingové kampane alebo keď sa vaše podnikanie akokoľvek rozvíja a vy potrebujete riadiť kapacity a mať ich využívanie pod kontrolou. Dali sme si záležať, aby riadenie projektov bolo s aplikáciou mib:project jednoduché a intuitívne. Systém funguje on-line a je, samozrejme, optimalizovaný tiež pre tablety alebo smartfóny.


Efektívne riadenie projektov a kapacít s mib:project 2.0 

mib:project vás sprevádza vašimi procesmi

  • riadenia kapacít tímov a celej firmyImage title
  • dodávok klasických aj agilných projektov
  • priorizáciou riešenia kolízií
  • rozpočtu a plánovania
  • projektových kancelárií a managementu

... všetko na jednom miesteAgile board

Image title
Kanban boardy vám umožnia operatívne organizovať úlohy, priorizovať činnosti a vytvárať zásobu práce.

Tím sa bude môcť sústrediť na kľúčové úlohy s vyššou produktivitou.

Plánovanie kapacít

Image title


Riešte kapacity tímov aj jednotlivých zamestnancov na projektoch a operatívnych činnostiach.

Sledujte ich dostupné kapacity vrátane dovoleniek v prehľadných reportoch.

Riešte projektové kolízie, rozhodujte rýchlo a efektívne, s pomocou kompletných informácií o alokáciách.Plánujte projekty


Image titlePlánujte klasické projekty s využitím WBS, organizujte úlohy do balíčkov práce a sledujte termíny.

Overujte projektové míľniky naprieč vašimi tímami a firmou. Spresnite odhady prácnosti, a to či už v ponukách alebo na začiatku projektov.


Zlepšite proces riešenia incidentov a užívateľských testov

Image title

Požiadavky a chyby nestačí „mať“ v e-maile.

Vďaka monitoringu sledujte výkonnosť vašich tímov, reakcie a odozvy riešiteľov aj zadávateľov.

Nastavte priebeh spracovania požiadaviek podľa vašich potrieb.


Image title

Flexibilný

S mib:project nie ste odkázaní len na svoj pracovný počítač. Funguje on-line v prehliadači a je optimalizovaný pre tablety a smartfóny.

Image title

Futuristický

Je postavený nad modernými UI a back-end technológiami so zárukou dlhoročnej podpory a rozvoja.

Image title

Integrovateľný

Napojte vaše procesy a systémy na jedno miesto. Fakturujte, účtujte, vykazujte a schvaľujte v jednom prostredí.

Image title

Nezávislý

Systém mib:project je možné sprevádzkovať na vašich systémoch ako on-premise riešenie (na Tomcat, jBoss, SAP Portál) alebo ako cloud riešenie SAP Cloud Platform - teraz dostupné už aj na SAP AppCenter. V cloud variante nič neinštalujete, len objednáte a systém pre vás sprevádzkujeme.

Image title

Customizovateľný

Workflow projektov, požiadaviek a úloh, obrazovky, zoznamy, e-mailové notifikácie a mnoho ďalšieho je možné jednoducho customizovať. mib:project sa tak plne prispôsobí vašim potrebám.

Image title

Prívetivý

Užívateľ je v mib:project vždy na prvom mieste. V aplikácii sa ľahko orientuje a väčšinu zmien spravíte pomocou jediného kliku.

Mohlo by vás zaujímať