WoodsMeeting

WoodsMeeting

Zo života MIBCON SK

WoodsMeeting  možno mávate aj u vás. U nás sú to 2 dni v roku strávené mimo firmu, niekde v prírode, zväčša v období máj až september. Vopred nie je známa lokalita a ani program, ktorý nás čaká. TvorcoImage titlevia WoodsMeetingu sa snažia o moment prekvapenia pre celý tím. Vždy k nám pozývame aj kolegov z Brna. Máme k nim blízko, čo do vzdialenosti a rovnako aj ľudsky. A oni nás zasa, na oplátku, pozývajú na spoločné aktivity k nim.

Tri z doterajších WoodsMeetingov boli venované prírodnImage titleým živlom - voda, zem, vzduch. Pre lepšiu predstavivosť, živel „vzduch“ charakterizoval let teplovzdušným balónom. Keďže je však program Woodsmeetingu držaný v najväčšej tajnosti, prináša to množstvo zaujímavých situácií. Napríklad, keď máte strach z výšky, taký výlet teplovzdušným balónom môže byť pre vás naozaj poriadna výzva. U nás sa rešpektuje rozhodnutie jednotlivca, tzn. akceptujeme či sa rozhodnete letieť alebo nie. Woodsmeeting na tému „oheň“ nás ešte len čaká.


Sumarizácia charakteristických znakov WoodsMeetingu podľa MIBCON SK:

  • tajné miestoImage title
  • tajný program (vždy na zvolenú tému)
  • dobrodružstvo (let teplovzdušným balónom, splav na divokej vode, návšteva bežne neprístupnej jaskyne ....) alebo činnosť, ktorá sa kedysi robila tradične ( strieľanie z luku ....)
  • niečo nové sa dozvedieť alebo naučiť
  • primerane náročná prechádzka lesom vzhľadom na rešpektovanie možností jednotlivcov
  • dobré jedlo a pitie
  • netradičný zážitok
  • sme spolu


A aký bol WoodsMeeting 2019 ?

Tentoraz sme sa vybrali do bane Starovšechsvätých v obci Hodruša-Hámre. V bani nás sprevádzali a výklad nám robili skúImage titlesení baníci. Porozprávali nám veľa príbehov z reálnej baníckej praxe a z niektorých faktov sme zostali až v nemom úžase. Naozaj každému odporúčame nájsť si čas a ísť sa tam niekedy pozrieť. Považujeme túto prehliadku bane za najlepšiu na akej sme kedy boli.

Po prehliadke sme sa vydali pešo priamo z Hodruše-Hámre do Banskej Štiavnice, kde nás čakalo pohostenie v miestnom Pivovare ERB a následne sme si išli užiť aj atmosféru do miestneho Ruin baru. Na druhý deň sme si prehliadli Starý zámok a prešli sme sa Štiavnickou kalváriou s krásnym výhľadom na mestečko.

WoodsMeetingy máme radi kvôli všetkému čo s nimi súvisí od príprav až k tomu, čo spolu zažijeme. A už teraz sa tešíme na budúci rok, na nové miesta, ktoré spolu uvidíme a na čas, ktorý spolu strávime 😊

Image title