Vianočný teambuilding v MIBFORMA

Vianočný teambuilding v MIBFORMA

Spojenie histórie a zábavy

Očami Viliama „Villyho“ Zemeša

V utorok 19. decembra 2023 sa naše ešte stále nezlúčené slovenské pobočky (MIBCON SK a INFORMA) spoločnosti MIBFORMA stretli v malebnom meste Komárno na vianočnom teambuildingu, ktorý nielenže posilnil tímového ducha, ale aj obohatil naše poznatky o histórii.


Deň sme začali príjemnou prechádzkou z našej firmy cez historické centrum mesta až k najväčšej historickej pamiatke v Komárne - národnej kultúrnej pamiatke „Pevnosť“. Tento jedinečný fortifikačný objekt je súčasťou najrozsiahlejšieho pevnostného systému v strednej Európe, ktorý sa rozkladá na území Slovenskej republiky a Maďarska.


Napriek tomu, že sa teambuilding konal v decembri, počasie nám prialo a svietilo nám príjemné zimné slniečko. Nezabudli sme si však dopriať aj malý prípitok, aby sme sa udržali v teple, a zároveň doplnili aj potrebnú energiu 😊


Naše teambuildingy často spájame aj so športom, a tento určite nebol výnimkou. Kto absolvoval celý program, mohol sa pochváliť viac ako 10 000 krokmi. Po prechádzke sme si dopriali zaslúžený odpočinok pri vianočnom punči či varenom víne v centre mesta, čím sme ochutnali aj skvelú atmosféru vianočného Komárna.


Večernú časť nášho programu sme strávili v bowlingovom centre. Vychutnali sme si nielen bohatú večeru, ale aj si zašportovali pri bowlingu. Atmosféra bola nabitá priateľskou súťaživosťou a zábavou. V neformálnom prostredí sme sa skvele zabavili, nasmiali sa a odreagovali od každodenných pracovných povinností. Celý večer bol plný pohody a výbornej nálady.


Vzdelávanie, šport a zábava je to, čo sa snažíme zakomponovať do každého teambuildingu. Pre nás ide vždy o príležitosť nielen na posilnenie tímového ducha, ale aj zábavný a vzdelávací zážitok.


Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelú náladu a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné akcie!