Sme hlavný partner SAP INnovation Day 2022

Sme hlavný partner SAP INnovation Day 2022

Opäť prezentujeme na najväčšej SAP udalosti roka na Slovensku

Pozývame vás na jednodňovú konferenciu plnú digitálnych INovácií pre váš biznis SAP INnovation Day 2022 (viac informácií o podujatí, programe, prezentujúcich, všetko, čo potrebujete vedieť).

Prijmite pozvanie a využite jedinečnú príležitosť na stretnutie firemných zákazníkov so zástupcami SAP Slovensko a SAP partnermi. MIBCON SK ako významný SAP partner na Slovensku bude pritom a znovu sme sa zhostili úlohy hlavného partnera konferencie.

SAP oslavuje 50 rokov, a to otvára možnosť pozrieť sa bližšie na aktuálne trendy v INováciách vo svete podnikových riešení a pripomenúť si hlavné míľniky desaťročí spoločnosti SAP.

Hlavné témy tohto ročníka SAP INnovation Day sú digitálne INovácie pre váš biznis, ako využiť najnovšie technológie v prospech vašej firmy a reč bude hlavne o témach ako SustaINability, INtelligent Workforce a Analytics (IN real time).


Buďte IN a pridajte sa k nám na SAP INnovation Day 2022

Kedy : 20.9.2022

Kde : DoubleTree by Hilton Bratislava

Zaregistrujte sa zdarma : https://events.sap.com/sk/sap-innovation-day-2022/sk/homeMIBCON SK ako hlavný partner a prezentujúci zároveň

Chcete vedieť, čo v oblasti modernej cloudovej analytiky ponúka SAP?

Na našu prezentáciu sa môžete tešiť v časti DEMO JAM - S/4HANA Finance & Analytics Cloud v rámci popoludňajšieho bloku (plánovaný v čase cca 15:40-16:40).

Náš SAP Konzultant Jaroslav Mundier vás prevedie prezentáciou analytického príbehu, ktorým bude demonštrovať vybrané možnosti cloudovej platformy SAP Analytics Cloud (analytika, ESG reporting).

V našom príbehu sa dozviete ako pomocou spojenia X (zákazníckych) dát  a transakčných dát je možné odhaliť dôvody klesajúcich tržieb. Využiť SAP Analytics Cloud (ďalej SAC) predikčný model pre simulácie možných scenárov. Aplikovať výsledky predikcie do forecastu.  Na záver vám ukážeme ako vyzerá obsah pre ESG report (environmental, social and governance impact report) v SAC.

Tešíme sa na vás!

Image title