SAP Industry Days 2021

SAP Industry Days 2021

Pozývame vás na výročnú konferenciu SAP: 7. - 10. septembra 2021, on-line.

Prijmite naše pozvanie na SAP Industry Days 2021, výročnú konferenciu SAP, ktorá sa tentoraz uskutoční vo virtuálnom priestore.

Už mesiace vopred pre vás spoločne so SAP pripravujeme obsah. MIBCON na konferencii vystúpi hneď trikrát - raz ako partner Manufacturing Day a dvakrát v rámci Retail Day.


MANUFACTURING DAY - 9. 9. 2021


14:50–15:10 1WAY: Obchodné a výrobné procesy prehľadne v jednom systéme


Marek Kotrlý, viceprezident pre výrobu

Marek Černý, viceprezident pre IT

Radek Hudos, manažér komunikácie

Juraj Vojtko, manažér projektu, MIBCON SK


Image title

Dormer Pramet je globálny výrobca rezných nástrojov. Šumperský závod na výrobu vymeniteľných rezných doštičiek a nástrojov má dlhoročnú históriu SAP implementácií. Prvé moduly začal zavádzať už v roku 1996, vtedy ešte ako centrála firmy Pramet.

Inštalácia výrobného modulu začala v roku 2000, spoločnosť má teraz vďaka tomu aj bohaté skúsenosti s výhodami riadenia výroby v rámci jedného systému. Cieľ je samozrejme zvyšovanie produktivity a  optimalizácia výrobných procesov. Zlepšovanie výrobného modulu sa stalo nikdy nekončiacim procesom.

V súlade s aktuálnymi trendmi Priemyslu 4.0 sa teraz zameriava spoločnosť Dormer Pramet na zvyšovanie miery automatizácie a robotizácie. Chce investovať do ľudskej práce tam, kde má najvyššiu pridanú hodnotu. Toto snaženie podporujú inštalácie štandardizovaných SAP riešení, ktoré pomáhajú produktivitu ďalej zvyšovať.


RETAIL DAY – 10. 9. 2021


10:40 – 11:10 Omnichannel trendy v prostredí retailu


Jakub Chvátal, E-commerce & Digital Marketing Strategist, MIBCON


Image title

Akcelerácia digitálnej transformácie priniesla do retail prostredia mnoho nových Multichannel a Omnichannel hráčov.

Ako rozlíšiť tieto dva prístupy a na aké nestarnúce aj nové trendy sa zamerať, pokiaľ chcete viesť úspešný business a získať náskok pred konkurenciou?

Na tieto a ďalšie otázky si odpovieme v krátkej prezentácii.14:30 – 14:50 Príbeh CERVA GROUP: SAP Commerce ako cesta k lepšiemu pochopeniu zákazníka


Petr Meidl, Riaditeľ marketingu CERVA GROUP a.s.

Ondřej Dědina, Generálny riaditeľ MIBCON a.s.


Pôvodne malá lokálnImage titlea spoločnosť, ktorá sa za 30 rokov existencie rozrástla na paneurópskeho giganta. CERVA GROUP dodala pracovné odevy a inovatívne ochranné pracovné pomôcky už do 63 krajín sveta.

Teraz si berie na pomoc SAP Commerce, čo pre spoločnosť zďaleka nie je len o vytvorení moderného e-shopu. Je to tiež digitálna platforma pre komunikáciu s obchodnými partnermi, zákazníkmi, cesta, ako ucelene sledovať produkty a dostupnosť tovaru. V neposlednom rade SAP Commerce CERVA otvára cestu k lepšiemu pochopeniu zákazníka, a tým firme umožňuje lepšie reagovať na jeho potreby. 


Registrovať na konferenciu sa môžete tu. Tešíme sa na vás!