SAP Discovery Day 2023

SAP Discovery Day 2023

Sme Exkluzívny partner SAP udalosti roka na Slovensku

Prijmite pozvanie na celodennú konferenciu SAP Discovery Day 2023 zameranú na optimalizáciu obchodných výsledkov s využitím najnovších technologických riešení SAP.

Príďte zažiť unikátne spojenie najmodernejšej športovej arény a špičkových IT technológií.

Podujatie sa uskutoční 26.9.2023 na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave


Podobne ako vo futbale, kde stratégie, tímová práca a schopnosť efektívne a okamžite reagovať na vzniknutú situáciu vyhrávajú zápas, sú rovnaké atribúty rozhodujúce aj pre úspech projektu.

Každý míľnik je strela na bránu a s každou prekonanou prekážkou sa tím približuje viac a viac k víťazstvu.

Dôležité je tiež mať na zreteli, že rovnako ako počas futbalového zápasu sú kľúčové faktory úspechu práve komunikácia, spolupráca a kvalitná príprava. Vďaka nim môže odvážne a úspešne futbalový aj projektový tím čeliť výzvam, udržať si dynamiku a nakoniec vyhrať zápas. V projektovej rétorike považujeme za vyhratý zápas kvalitne zrealizovaný projekt, s ktorého výsledkom sme spokojné obe strany, zákazník aj implementačný partner.


Dopoludňajšia časť je spoločná pre všetkých účastníkov, popoludní konferencia ponúkne 2 zaujímavé odborné sekcie:

  • Liga Inovácií, kde sú vítaní noví aj existujúci zákazníci a budú mať príležitosť sa zoznámiť so SAP cloud riešeniami. Sekciu Liga Inovácií pripravujeme exkluzívne s EY.
  • Liga Pokroku, kde si môžete ako už existujúci SAP zákazník prehĺbiť znalosti o SAP riešeniach a novinkách, ktoré SAP prináša.

MIBCON SK sa Vám predstaví v 3 prezentáciách, či vystúpeniach v rámci sekcie Liga Inovácií:


💡 Pán Nikolas Uhrin, Branch director, Pulsar Expo (Torsus) sa porozpráva s moderátorkami sekcie Ivanou Brutenič & Kristínou Cichý Kováčikovou o transformácii Pulsar Expo smerom k SAPu, ich ceste za inováciou a zmenami s pomocou a prostredníctvom ERP systému.


💡 Skúsenosti z implementačných projektov a ako čo najlepšie zladiť zmeny IT s procesnými zmenami priblížia kolega Ján Mráz za MIBCON SK spolu s pánom Vladimírom Kaštierom za EY. Prezentáciu pripravujú na tému Dobré funkcionality prinášajú štandardizáciu procesov - ako sa adaptovať?


💡 Dáta otvárajú cestu k efektívnejším rozhodnutiam. Na analytiku sa v MIBCON SK špecializuje kolega Roman Pupák a ukáže Vám ako môžete aj Vy odhaliť skrytý potenciál vašich dát pre strategické efektívne rozhodnutia.


Kedy                      26.9.2023

Kde                        Národný futbalový štadión v Bratislave

Registrácia          SAP Discovery Day 2023


Viac o podujatí a detailnom programe sa môžete dozvedieť tu SAP Discovery Day

Tešíme sa na Vás !