S Hybris Marketingom bodujeme v kvalite

S Hybris Marketingom bodujeme v kvalite

SAP ocenil spoločnosť HP Tronic za inovatívny projekt SAP Hybris Marketingu.

Image title

Ani tento rok nechýbali naši zákazníci medzi firmami ocenenými v rámci medzinárodnej súťaže SAP Quality Awards. Spoločnosť SAP SE udeľovala ocenenia v regióne strednej a východnej Európy už po deviaty raz, tentokrát v rámci konferencie SAP Forum, ktorá sa konala neďaleko Bratislavy.

Projekt implementácie riešenia SAP Hybris Marketing v spoločnosti HP Tronic získal v rámci regiónu striebornú priečku v kategórii „Innovation Projects“. Išlo o prvú implementáciu tohto riešenia v strednej a východnej Európe. Cieľom projektu bolo pripraviť sa na zmeny trhu súvisiace s digitalizáciou a lepšie zacieliť na potreby zákazníkov.

"Veľmi si vážime dôveru, ktorú HP Tronic do produktu i nás, ako implementačného partnera, vložil. Obdivujeme schopnosť a odvahu managementu HP Tronicu procesy nielen optimalizovať, ale ísť aj do úplne nových procesov a technológií," hovorí Jan Holík, predseda predstavenstva MIBCONu.

Marketingové riešenie z rodiny SAP Hybris umožňuje lepšie spoznať zákazníka a dokonalejšie potom zacieliť ponuku na jeho potreby. Konkrétne vďaka SAP Hybris Marketingu je možné napríklad oslovovať prostredníctvom kampaní veľký počet zákazníkov a zároveň ich v rámci kampaní segmentovať. V závislosti na kvalite a množstve postupne zhromažďovaných dát potom aj predikovať správanie a potreby zákazníkov.

Spoločnosť HP Tronic už po relatívne krátkom čase používania SAP Hybris Marketing zaznamenala väčšiu úspešnosť svojich emailových kampaní, zatiaľ čo potrebuje kratší čas na ich prípravu.

HP Tronic Zlín je česká spoločnosť s viac než 25-ročnou históriou, ktorá zaujíma miesto popredného retailera na trhu domácich spotrebičov, spotrebnej elektroniky, počítačov a mobilných telefónov v Českej republike a tiež na Slovensku. Do portfólia výrobkov, ktoré sama uvádza na trhy v Česku, na Slovensku a v rade ďalších európskych krajín, patria výrobky značiek ETA, GoGen, JVC a Hyundai.

Zaujíma vás viac o produktoch SAP Hybris?

Podrobnosti sa dozviete na SAP Hybris Day, ktorý sa uskutoční v Prahe 12. júna. Konferencia sa bude venovať najnovším trendom v obchode, marketingu a e-commerce.

MIBCON je jej partnerom a súčasťou akcie bude tiež panelová diskusia so zákazníkmi, kde si môžete vypočuť ich skúsenosti. Na konferencii vystúpia zástupcovia MIBCONu, spoločnosti SAP i ďalších partnerských firiem.

V rámci SAP Hybris Day sa uskutoční aj stretnutie s novinármi, na ktorom sa budú môcť bližšie zoznámiť s "case study" implementácie SAP Hybris Marketingu v spoločnosti HP Tronic.

Bližšie informácie nájdetetualebo nás kontaktujte na adrese zuzana.opletalova@mibcon.cz (PR & Marketing Manager).