Profesionálna komunikácia

Profesionálna komunikácia

Ako na sebe pracujeme aj počas leta

Osobná, telefonická alebo elektronická komunikácia predstavuje významnú časť našich životov v súčasnosti. V našej konzultantskej práci „hrá“ však úlohu priam kľúčovú. To, ako nám to v komunikácii ideImage title, často rozhoduje o tom, ako sa nám spolupracuje navzájom v tíme, a tiež so zákazníkmi a obchodnými partnermi.

Uvedomujeme si, že úroveň našej komunikácie je rovnako dôležitá ako naše znalosti SAPu alebo nových technológií. Aj preto sme sa v ostatných mesiacoch vzdelávali v Profesionálnej komunikácii.

Každý z nás sa dozvedel viac sám o sebe, a aj ostatných kolegoch. Pripomínali sme si, nacvičovali a skúšali ako efektívne komunikovať verbálne a neverbálne, v rámci tímu medzi sebou a aj s okolím. Posilnili sme určite tímovú atmosféru. Zrejme vás vôbec neprekvapí, že kritizovanie nám celkom ide😊, oceňovanie a pochvalu, či už samých seba alebo okolia, potrebujeme ďalej skúšať každý deň.

Na spoločných tréningoch Profesionálnej komunikácie nás trpezlivo sprevádzal; pripomínal, čo už vieme; tiež ukazoval, ako na to ísť inak; a rozhodne povzbudzoval a inšpiroval - v pozícii trénera Libor Kotlán (CADET GO Slovakia).