mib:profil

mib:profil

O tom, kto sme, vám najlepšie povie náš firemný profil

Skupina MIBCON


Image title


Skupinu MIBCON tvorí, spolu so všetkými spoločnosťami patriacimi do skupiny MIBCON, tím cca 300 nadšených a kreatívnych ľudí, ktorí majú radi svoju prácu, fair play, šport a prírodu.

Naše firemné motto znie „working together“ a zvolili sme si ho my „Mibcoňáci“.

Medzi naše firemné hodnoty patria sloboda a s ňou spojená zodpovednosť, odbornosť, priateľstvo a tímová spolupráca.

SAP

Sme jediný zástupca v rámci Slovenskej a Českej republiky v prestížnej globálnej partnerskej sieti United Vars.

Rešpektujeme osvedčené štandardy SAP a zaujímajú nás inovatívne procesy a produkty. Komplexná implementácia ERP projektov na báze SAP je naša silná stránka. Dobre sa vyznáme v licenčnej politike SAP.


V SAP svete nás zaujímajú najnovšie trendy

  • SAP S/4HANA

Sme certifikovaný partner pre implementáciu novej, sofistikovanej a rýchlej generácie podnikového systému SAP, nazvanej SAP S/4HANA. Prevedieme vás cestou k S/4, či už na SAP aktuálne vaše procesy bežia alebo sa na to ešte len chystáte. Zabezpečíme dlhodobo podporu systému.

  • SAP pre e-Commerce

Pomáhame firmám pri kompletnom prechode do prostredia omnichannel. Časy výhradnej vlády kamenných obchodov sú preč. Odporúčame ako nastaviť modernú e-commerce platformu. Plne chápeme, že procedurálne je to zásadná zmena, ktorá si tiež vyžaduje zmenu v myslení ľudí. To všetko je k dispozícii s produktmi SAP C/4HANA (predtým Hybris).

  • Transformácia do Cloudu

Budúcnosť je v cloude. Je v ňom už aj vaša prítomnosť? Alebo je pre vás aktuálne stále lepšie on-premise riešenie? Pomôžeme vám odpovedať si na tieto otázky. Spolu s vami nájdeme všetky výhody jednotlivých možností a spoločne vyberieme najlepší variant. Máme prehľad a vedomosti o rozširujúcom sa portfóliu cloudových produktov spoločnosti SAP.


Skupina MIBCON

Viac služieb pod jednou strechou. Naša skupina sa postupne rozšírila na 7 spoločností a investovali sme aj do 2 start-upov.

MIBCON a.s. 

Mibcon a.s. sa radí k popredným partnerom SAP v Českej republike a regióne MEE. S tímom takmer 200 odborníkov sa špecializuje na implementáciu kompletného portfólia produktov SAP, najmä robustných ERP systémov založených na platforme SAP S/4HANA, a dodáva už viac ako 25 rokov inovatívne riešenie spoločnostiam na českom i medzinárodnom trhu. To všetko pri dodržiavaní najvyšších SAP štandardov. Mibcon je certifikovaný na predaj SAP licencií, predplatného a údržby. Členstvo v prestížnej medzinárodnej sieti partnerov United VARs umožňuje spoločnosti Mibcon zabezpečovať dodávky služieb prakticky po celom svete.

MIBFORMA a.s.

Odborný poskytovateľ služieb v oblasti SAP produktov a uznávaný expert na ich integráciu v rôznorodých podnikových prostrediach. Tím konzultantov sa špecializuje na implementáciu SAP riešení naprieč odvetviami, pri ktorých využíva bohaté skúsenosti s projektami na lokálnej aj globálnej úrovni. Ako certifikovaný partner SAP na Slovensku ponúka aj predaj SAP licencií, predplatného (subscription) a údržby. Pôsobí primárne na stredoeurópskom trhu.

Pre zákazníkov poskytuje poradenstvo hlavne v týchto oblastiach:

- S/4HANA & SAP ERP (implementácie, konverzie SAP S/4HANA on premise a cloud, RISE/GROW with SAP – public a private cloud, služby pravidelnej bázovej, HCM a SAP podpory)

- Cloudové riešenia založené na SAP technológiách (SAP Analytics Cloud vrátane Enterprise Planning, SAP Business Technology Platform ....)

- WEB - WEB Technologies

SGEN it, s.r.o.

Tím odborných konzultantov s hlbokými znalosťami efektívneho využívania štandardizovaných nástrojov a postupov v SAP Manufacturing, ME a MII a s dlhoročnými skúsenosťami z projektov v oblasti výrobného priemyslu. Vďaka unikátnej kombinácii odborného know-how a praxe vie ponúknuť obchodným partnerom účinnú podporu pri optimalizácii procesov riadenia výroby, kapacitného plánovania a zaistenia kvality a zvyšovania ich efektivity a konkurencieschopnosti.
Venuje sa vývoju vlastných softvérových riešení pre správu licencií a údržby jobov, čo zákazníkom poskytuje ďalšiu vrstvu podpory a zjednodušuje správu ich IT operácií.

MIBCON DIMA s.r.o.

Pôsobí v oblasti správy dát a informácií a špecializuje sa na komplexnú prácu s dátami. Medzi ich služby patrí všetko od návrhu a modelovania dátových štruktúr až po tvorbu dátových skladov a implementáciu ETL procesov. S tímom expertov na SAP PowerDesigner poskytuje podnikom riešenie reflektujúce ich individuálne dátové potreby. Špecializuje sa na inštaláciu, správu, vývoj a optimalizáciu databázových systémov vrátane SAP/Sybase, PostgreSQL, Microsoft SQL a Oracle s cieľom zaistiť ich maximálnu výkonnosť, efektivitu a bezpečnosť. Okrem priamej podpory ponúka aj outsourcing administratívnych úloh umožňujúcich podnikom plne sa sústrediť na ich kľúčové obchodné aktivity. Zároveň ponúka podporu a dodávky licencií PowerBuilder a neustály prístup k najnovším nástrojom a technológiám na vývoj aplikácií.

Designeo Creative s.r.o.

Spoločnosť je inovatívny vývojár softvérových aplikácií a vlastných produktov. Ponuku spoločnosti tvoria predovšetkým retailové riešenia na podporu predaja vrátane aplikácií pre marketingové agentúry a podporu CX. Vlajkovou loďou medzi jej produktami je komplexný pokladničný systém POSIGNEO ponúkajúci pokročilé funkcie pre vybavenie zákazníka, posilňovanie zákazníckej vernosti a správu predajne. Designeo Creative je okrem iného aj dodávateľom aplikácií pre správu členov a jednotlivých agend športových zväzov, spolkov a klubov.

Ponúka tiež špecifické riešenia na mieru na podporu obchodných procesov na webových a mobilných platformách. Integrované softvérové a hardvérové produkty spoločnosti nájdete v prevádzke na letiskách a v obchodných reťazcoch po celom svete.

Pointee Interactive s.r.o.

Startupová spoločnosť zameriavajúca sa na inovácie v oblasti automatizácie procesov, ktoré využívajú umelú inteligenciu (AI) a poznatky dátovej vedy na riadenie, monitoringu softvérových robotov a optimalizáciu RPA. Zákazníkom ponúka pokročilé riešenia pre analýzu a hodnotenie výkonnosti RPA-based systémov umožňujúce identifikáciu a korekciu chýb, hodnotenie efektivity procesov a optimalizáciu využitia súvisiacich licencií. Tým prispieva k zníženiu prevádzkových nákladov a zvýšeniu celkovej efektivity organizácií.

Pôsobí na zahraničných aj domácich trhoch a úspešne oslovuje zákazníkov aj investorov so záujmom o oblasť inteligentnej automatizácie.

Webscope s.r.o.

Technologická spoločnosť špecializujúca sa na migráciu softvérových aplikácií na moderné technológie spĺňajúce súčasné požiadavky na prívetivosť užívateľského prostredia, zlepšenie užívateľskej skúsenosti a bezpečnosť. Expertný tím spoločnosti ponúka zákazníkom auditné a implementačné služby s dôrazom na hľadanie riešení vedúcich k minimalizácii nákladov a umožneniu ďalšieho rozvoja. Využíva pri tom vlastné odborné know-how aj skúsenosti z realizácií rozsiahlych projektov zameraných na optimalizáciu aplikácií.

Webscope pôsobí na medzinárodných trhoch a ponúka podporu spoločnostiam v Európe, Ázii, Austrálii či USA.

Noivion Coating s.r.o.

Inovatívny priemyselný start-up v oblasti nanášania tenkých vrstiev. Je priekopníkom vo vývoji riešení pre povrchové úpravy, ktoré sú nielen ekologicky šetrné, ale aj ekonomicky výhodné, a zároveň predstavujú špičku technologického pokroku. Ponúka unikátne procesy zaisťujúce aplikáciu tenkých vrstiev na širokú škálu materiálov s garanciou vysokej kvality prevedenia a umožňujúce customizáciu výsledného povrchu v súlade so špecifickými požiadavkami zákazníkov.

Stavia na prepojení vedy, techniky a biznisu. Tím sa skladá zo skúsených vedcov, inžinierov a manažérov s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti nanášania tenkých vrstiev a s multidisciplinárnym presahom, čo spoločnosti umožňuje prinášať riešenia pre široké spektrum zákazníckych potrieb v oblasti priemyslu povrchových úprav a kvalitou poskytovaných služieb prekonávať ich očakávania.MIBCON v globálnom rozmere

Sme jediný zástupca United VARs na Slovensku a v Českej republike.

Image title

Image title

United VARs je najväčšia globálna aliancia s viac ako 50 predajcami riešení SAP z viac ako 90 krajín. Členovia United VAR sú silní lokálni hráči pevne zakotvení v obchodných sieťach svojich krajín a úspešne pracujú pre viac ako 8 000 zákazníkov.

Ako môže byť naše členstvo užitočné pre našich zákazníkov?

  • Ako člen máme globálny prístup k celému portfóliu SAP a medzinárodnému know-how architektúry riešení SAP.
  • Vieme vám poskytnúť medzinárodných konzultantov SAP a odborníkov z viacerých odvetví.
  • Naše členstvo v aliancii je formálnou garanciou, že spĺňame vysoké medzinárodné štandardy.
  • Aliancia má najvyšší status partnerstva SAP - United VARs je platinový partner SAP.

Viac informácií o United VARs nájdete na www.united-vars.com alebo nás kontaktujte.