mib:profil

mib:profil

O tom, kto sme, vám najlepšie povie náš firemný profil

Skupina MIBCON


Image title


Skupinu MIBCON tvorí, spolu so všetkými spoločnosťami patriacimi do skupiny MIBCON, tím 200 nadšených a kreatívnych ľudí, ktorí majú radi svoju prácu, fair play, šport a prírodu.

Naše firemné motto znie „working together“ a zvolili sme si ho my „Mibcoňáci“.

Medzi naše firemné hodnoty patria sloboda a s ňou spojená zodpovednosť, odbornosť, priateľstvo a tímová spolupráca.

SAP

Sme jediný zástupca v rámci Slovenskej a Českej republiky v prestížnej globálnej partnerskej sieti United Vars.

Rešpektujeme osvedčené štandardy SAP a zaujímajú nás inovatívne procesy a produkty. Komplexná implementácia ERP projektov na báze SAP je naša silná stránka. Dobre sa vyznáme v licenčnej politike SAP.


V SAP svete nás zaujímajú najnovšie trendy

  • SAP S/4HANA

Sme certifikovaný partner pre implementáciu novej, sofistikovanej a rýchlej generácie podnikového systému SAP, nazvanej SAP S/4HANA. Prevedieme vás cestou k S/4, či už na SAP aktuálne vaše procesy bežia alebo sa na to ešte len chystáte. Zabezpečíme dlhodobo podporu systému.

  • SAP pre e-Commerce

Pomáhame firmám pri kompletnom prechode do prostredia omnichannel. Časy výhradnej vlády kamenných obchodov sú preč. Odporúčame ako nastaviť modernú e-commerce platformu. Plne chápeme, že procedurálne je to zásadná zmena, ktorá si tiež vyžaduje zmenu v myslení ľudí. To všetko je k dispozícii s produktmi SAP C/4HANA (predtým Hybris).

  • Transformácia do Cloudu

Budúcnosť je v cloude. Je v ňom už aj vaša prítomnosť? Alebo je pre vás aktuálne stále lepšie on-premise riešenie? Pomôžeme vám odpovedať si na tieto otázky. Spolu s vami nájdeme všetky výhody jednotlivých možností a spoločne vyberieme najlepší variant. Máme prehľad a vedomosti o rozširujúcom sa portfóliu cloudových produktov spoločnosti SAP.


Skupina MIBCON

Viac služieb pod jednou strechou. Naša skupina sa postupne rozšírila na šesť spoločností a investovali sme aj do start-upu.

MIBCON a.s. 

Rozsiahly tím so skúsenosťami naprieč branžami, ctia osvedčené SAP štandardy, vyhľadávajú inovatívne postupy a produkty. Realizujú komplexné implementácie veľkých ERP projektov postavených na SAP. Spoločnosť má certifikáciu na predej SAP licencií a poskytovanie údržby.

MIBCON SK

Špecializácia na poskytovanie služieb súvisiacich so SAP implementáciami a licenciami na slovenskom trhu v súlade so slovenskou legislatívou.

SGEN it

Hlboká znalosť SAP Solution Manager a jeho využitia. Podpora S/4HANA migrácií a vývoj vlastných produktov pomocou tohto nástroja.

MIBCON DIMA

Modelovanie dátových štruktúr alebo procesov, implementácia a debugging databázových systémov a ich bezpečnosť. Špecializácia na technológie SAP/Sybase.

Designeo Creative

Vývoj webových riešení na mieru. Vývoj vlastných produktov pre retail na báze spojenia „smart“ hardware a software.

INFORMA a.s.

Implementácia SAP systémov najmä pre výrobné podniky.


MIBCON v globálnom rozmere

Sme jediný zástupca United VARs na Slovensku a v Českej republike.

Image title

Image title

United VARs je najväčšia globálna aliancia s viac ako 50 predajcami riešení SAP z viac ako 90 krajín. Členovia United VAR sú silní lokálni hráči pevne zakotvení v obchodných sieťach svojich krajín a úspešne pracujú pre viac ako 8 000 zákazníkov.

Ako môže byť naše členstvo užitočné pre našich zákazníkov?

  • Ako člen máme globálny prístup k celému portfóliu SAP a medzinárodnému know-how architektúry riešení SAP.
  • Vieme vám poskytnúť medzinárodných konzultantov SAP a odborníkov z viacerých odvetví.
  • Naše členstvo v aliancii je formálnou garanciou, že spĺňame vysoké medzinárodné štandardy.
  • Aliancia má najvyšší status partnerstva SAP - United VARs je platinový partner SAP.

Viac informácií o United VARs nájdete na www.united-vars.com alebo nás kontaktujte.