mib:HANAcloud

mib:HANAcloud

Vyskúšajte si prostredie SAP HANA

mib:HANAcloud je hardwarová platforma pripravená pre SAP HANA, ktorú ponúkame našim zákazníkom formou garantovanej služby. Platformu poskytujeme na potrebný čas, v požadovanej kapacite a výkone. Súčasťou sú nutné doplnky ako sieťová konektivita, zálohovanie alebo profylaxia systému.  Ďalej ponúkame aj doplnkové služby ako migráciu systémov, migráciu dát či novú inštaláciu S/4 HANA.

Okrem toho, že vymýšľame pre našich zákazníkov riešenia, ktoré dávajú ekonomický zmysel, snažíme sa zohľadniť aj ďalšie aspekty, medzi inými aj ekológiu. V máji zvlášť, ale nie iba počas neho, používame na presun viac bicykel, kolobežku alebo vlastné nohy a menej jazdíme autom. Do tohto konceptu zapadá aj táto platforma. Vzhľadom k súčasným technickým možnostiam architektúry SAP HANA sme vytvorili koncept zdieľaného výkonu pre vývojové a testovacie prostredie. Produktívne prostredia sú teraz dedikované pre jednotlivé aplikácie a systémy.

Tento prístup vedie k ekonomickej, ale aj k ekologickej optimalizácii.


Scenáre použitia alebo k čomu mi to bude

Chcem začať rýchlo implementovať SAP systém na HANA

Vaša spoločnosť sa rozhodla pre novú implementáciu SAP na platforme HANA, do budúcna chcete vlastniť HANA HW, ale na druhej strane chcete začať s implementáciou čo najskôr. Nechcete čakať na dobehnutie výberových konaní na HW a schvaľovací proces? Na našom mib:HANAcloud máte možnosť dočasného prenájmu HANA HW na pár mesiacov, ktorý vám umožní preklenutie tejto doby. Po obstaraní vlastnej HW infraštruktúry vykonáme migráciu z dočasnej lokality k vám.


Chcem si vyskúšať beh môjho SAPu na HANA

Uvažujete o prechode vášho SAP ERP na SAP ERP na HANA alebo S/4 HANA a nie ste si istý, čo vám to prinesie? Chcete naživo vidieť reálne zrýchlenie vášho informačného systému a nové funkcie, ktoré sa v ňom vďaka SAP HANA objavia? Použite našu cloud platformu pre otestovanie prevádzky na HANA infraštruktúre. Za pomoci našich bázových špecialistov odmigrujte do mib:HANAcloud a uvidíte, čo všetko ERP na HANA prináša.


Nechcem kupovať vlastný HANA HW pre vývojové a testovacie prostredie

Tento scenár je vhodný pre spoločnosti, ktoré chcú mať produktívne prostredie na vlastnom HANA HW, ale na prevádzku vývojového a testovacieho prostredia chcú ušetriť a nepotrebujú ho vlastniť. Na našom mib:HANAcloud vám vyčleníme priestor v požadovanej veľkosti pre prevádzku  adekvátneho vývojového/testovacieho prostredia. Samozrejmosťou sú garancie bezpečnosti, dostupnosti a VPN spojenia medzi vašim produktívnym systémom a ostatnými systémami.


Chcem demo HANA prostredia s vlastnými dátami

Máte záujem vyskúšať nové funkcionality, ktoré prináša SAP S/4 HANA? Desiatky interaktívnych Fiori aplikácií a mnoho ďalšieho – to všetko je možné si vyskúšať na demo inštalácii, ktorú vám sprevádzkujeme a následne do nej namigrujeme ukážky vašich dát. Vyskúšate si na reálnom
systéme zmienené novinky a ich dopad na vaše procesy.

Ďalšie informácie sa dozviete v priloženom produktovom liste:

mib_HANAcloud.pdf