Bavíme sa nielen SAP, pridaj sa k nám

Bavíme sa nielen SAP, pridaj sa k nám

Kto sme? Skupina MIBCON


Sme partner SAPu a jediný zástupca za SR a ČR v prestížnej medzinárodnej globálnej aliancii United VARs. Venujeme sa hlavne implementácii informačných systémov SAP. Sledujeme nové technológie a SAP produkty. Realizujeme spoločne lokálne a medzinárodné projekty od analýzy procesov až po podporu.

MIBCON charakterizuje vzájomná spolupráca, sloboda a zodpovednosť. Pracujeme vo vzájomnej kooperácii, pritom každý sám/a zImage titlea seba a spolu sa dobre dopĺňame. Zdieľame vzájomne vedomosti a technické debaty sú u nás na dennom poriadku. Budete pánom svojho času, a preto kladieme dôraz na zodpovednosť a samostatnosť.

Sme silní, lebo sme súčasťou skupiny MIBCON, ktorú tvorí 7 spoločností a 2 start-upy so zameraním na odlišné nielen SAP technológie s dôrazom na vysokú expertízu (spolu cca viac ako 300 ľudí). Ľudovo povedané, keď v niečom nie ste doma, máte sa s kým poradiť, opýtať sa a niekto z nás s tým skúsenosť už spravidla má. Znalosti pravidelne zdieľame a učíme sa navzájom. Dôležité pre nás je, že si pomáhame. Firemné heslo skupiny MIBCON znie: Working together. Čo vie jeden z nás, to rád naučí aj ďalších Mibcoňákov.

Na Slovensku nás zastupuje spoločnosť MIBFORMA. V tíme je nás spolu 30 ľudí, mladší ľudia, v strednom veku aj starší, skúsení matadori.

Vo voľnom čase jazdíme radi na bicykloch, niekedy aj do práce. Zapájame sa do projektu Do práce na bicykli. Všeobecne nás baví šport a radi trávime čas v prírode.

Nájdete u nás aj takých, čo majú radi fotografovanie, šach, motorky, hudbu, a ešte všeličo iné.


Aktuálne voľné pozície MIBFORMA a.s.:


SAP Cloud Solution Architekt


Frontend JavaScript/UI  vývojár/ka

Backend ABAP/JAVA vývojár/ka


SAP FI Konzultant/ka

Konzultant/ka pre obchod (SD)

Konzultant/ka pre expedičné procesy (SAP LE)

SAP MM Konzultant/ka

Chcem reagovať na pozície

Prosíme kandidátky a kandidátov, ktorí prejavili záujem o niektorú pracovnú pozíciu, aby poslali C.V.  a optimálne aj motivačný list na e-mail: tatiana.orolinova@mibforma.sk, spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov, ktorého znenie nájdete na konci popisu jednotlivých pozícií.


Nenašli ste „svoju“ pozíciu v zozname aktuálne voľných pozícií? Chcete sa k nám pridať a spolupracovať s nami? Chceme sa s vami stretnúť! Možno nám môžete pomôcť, aby sme sa posunuli vpred spoločne.


A možno máme to správne miesto na to, aby ste sa realizovali. Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, pošlite nám aktuálne CV, pár slov o sebe, optimálne motivačný list a viac informácií o Vašej predstave vzájomnej spolupráce na e-mail tatiana.orolinova@mibforma.sk.